HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HOBİ SERA; 22.04.2009 senesinde, her büyüklükteki bahçelerde, arazilerde  amatör ve profesyonel organik tarımın yapılması  için kurulmuş ve marka tescili yapılmıştır. Sevgi göstererek bakılan çiçek fidelerinin, fidanların ve organik tarımın yapıldığı, hobi bahçelerinin vazgeçilmez, görsel yapıdaki sıcak evidir.

 

Tabiatı, doğayı, çiçekleri, ağaçları ve bitkileri seven dostlar; günümüzde yaşamın ne kadar sıkıntılı, stresli geçtiğini hepimiz biliyoruz. Bu sıkıntılardan biraz uzaklaşmak için, bazı hobilerle uğraşırız. Toplumumuzun büyük kısmı, balkon, teras ve bahçelerde bitki ve çiçeklerle uğraşarak, bedenlerini ve zihinlerini rahatlatmaya çalışırlar. Bu uğraşılar ilkbahar ve yaz aylarında daha rahat yapılır. Peki; sonbahar ve kış aylarında bu hobilerimizi bırakıp bitki ve çiçekleri kendi haline, sevgimizi de bir kenara bırakacak mıyız?

Tabii ki hayır;

Bunun için de, tabiat ve doğa severlere sonbahar ve kış aylarında bahçe ve çiçek sevgilerini yaşatmak için %100 Türk Malı hafif, kendinden renkli, boya ve bakım gerektirmeyen su ve izolasyon sağlayan, antikorozif, paslanmaz ve çürümeyen, elektriği iletmeyen kompozit  profil borudan imal edilen hobi seraları, bitki ve çiçek masaları imalatını gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Mutlu, huzurlu ve stressiz günler geçirmeniz dileğiyle,

Saygılarımızla,

HOBİSERA

Copyright © 2012 | Tüm hakları saklıdır.